Na terenie całej Polski, bez ukrytych kosztów, marż pośredników i rocznych opłat serwisowych.

  • Korzystne Ceny
  • Fachowy montaż
  • Szybka wysyłka
  • Sprawdzone produkty
  • Gwarancja do 25 lat

Ceny instalacji fotowoltaicznych z pełnym montażem

Cennik przedstawia najbardziej popularne, kompletne instalacje fotowoltaiczne z pełnym montażem w dowolnej miejscowości w Polsce wraz z wszelkimi formalnościami związanymi z licznikiem dwukierunkowym i dotacjami. Ceny zestawów fotowoltaicznych zawierają VAT. Indywidualne wyceny poprzez formularz kontaktowy (potrzebne informacje: moc instalacji, montaż gleba/dach i typ dachu/rodzaj poszycia, ewentualne preferencje co do marki paneli, falownika)

Jakiej mocy potrzebujesz?

Miesięczna opłat za prąd 1 zł=27,5 W (100zł=2.75 kW) np. płacisz 150zł ? zainstaluj 3,85 kW paneli fotowoltaicznych (140 x 27,5=3850W=3,85kW) Zużycie roczne 1kWh=1,25W (1000kWh=1,25 kW) mocy instalacji np. zużywasz rocznie 5000 kWh ? Zainstaluj 6,25kW paneli.

Sklep z zestawami fotowoltaicznymi

Potencjał i możliwości fotowoltaiki są coraz wyraźniej dostrzegane. Istniejąca od lat 50 ubiegłego wieku technologia, coraz częściej zauważalna jest na dachach polskich domów, biurowców oraz przy większych inwestycjach np. logistycznych. Wzrost zainteresowania tym odnawialnym źródłem energii jest spowodowany wygodą i niezwykłą opłacalnością.

Instalacje fotowoltaiczne w niskich cenach

Sytuacja fotowoltaiki dynamicznie się zmienia. Obecne warunki na rynku są zdecydowanie korzystniejsze, niż bywało to w poprzednich latach. Z roku na rok ceny produkcji paneli fotowoltaicznych i innych elementów instalacji maleją. Dziś koszty montażu są około 70% niższe niż na początku istnienia tej technologii. Osoby montujące instalacje na potrzeby własnego gospodarstwa domowego mogą liczyć na dofinansowanie z projektu rządowego i wsparcie, jakim jest ulga podatkowa. Nasi specjaliści służą pomocą w przygotowaniu dokumentacji dla energetyki, orzecznictwa PPOŻ, a także pozyskania dotacji.

Ekologiczne rozwiązanie z zestawem paneli słonecznych

Przez ostatnie lata wzrosła świadomość ekologiczna i wiedza o tym, że opłaca się dbać o środowisko. Wprowadzanie małymi krokami rozwiązań ekologicznych przyczynia się do zmniejszenia wykorzystywania złóż naturalnych i emisji trujących spalin. Kupując cały zestaw fotowoltaiczny w Solarnej Polsce można w pełni podłączyć całą instalację, która przyczyni się do ochrony środowiska.

Szybki zwrot montażu zestawów fotowoltaicznych

Montaż fotowoltaiki można z pewnością nazywać inwestycją na przyszłość. Koszty poniesione w związku z instalacją zwracają się zwykle od 6 do 9 lat. Długa żywotność paneli słonecznych powoduje, że zawsze dochodzi się do momentu, kiedy korzystanie z prądu staje się całkowicie darmowe. Koszty prądu z sieci energetycznej rosną z roku na rok, przez co można mówić, że czas zwrotu z inwestycji zostanie znacznie skrócony. Ponadto kupując w Solarnej Polsce cały zestaw ze wszystkimi elementami do podłączenia instalacji fotowoltaicznej, można zaoszczędzić na całej inwestycji, a w związku z tym zmniejszy się kwota całej inwestycji.

Niskie ceny rachunków z zestawami z  panelami słonecznymi

Wbrew wielu mitom panele słoneczne mają całoroczne działanie, nawet zimą, kiedy słońca jest znacznie mniej. Zerowe koszty za prąd pozwalają na zredukowanie rachunków do stałych opłat. Korzystając z energii odnawialnej, jest się także niezależnym od podwyżek cen energii. Wielu przedsiębiorców decyduje się na instalację fotowoltaiczną ze względu na brak występowania przerw w dostawie. W firmach przestoje mają ogromny wpływ na spadek efektywności działań, a co za tym idzie także ogromne straty finansowe. Przy własnej instalacji ma się pewność, że energia będzie dostarczania nieustannie.

Najniższe ceny montażu instalacji fotowoltaicznej przy zakupie całego zestawu w Solarna Polska

Zestawy fotowoltaiczne – to najlepsze możliwe rozwiązanie na rynku. Zestaw to kompletna instalacja fotowoltaiczna wraz z formalnościami i montażem paneli fotowoltaicznych. Decydując się na zestaw, nie trzeba martwić się kompletowaniem poszczególnych elementów potrzebnych do zamontowania paneli słonecznych. Solarna Polska zajmuje się wszystkim od zapewnienia materiałów aż do montażu. Jesteśmy świadomi, że wybór najlepszych możliwych materiałów przełoży się na działanie.

Atrakcyjne ceny instalacji fotowoltaicznych na markowych modułach

Nasze produkty pochodzą od renomowanych i sprawdzonych marek takich jak: Risen, Longi, Jinko czy Ja Solar. Kupując panele słoneczne w sklepie Solarna Polska, w zestawie otrzymuje się gwarancję pełnej kompatybilności z pozostałymi elementami zestawu. Nasze produkty oferowane w jednym pakiecie są jednymi z bardziej efektywnych rozwiązań. Oferowane przez nasz sklep panele słoneczne zdobyły wyróżnienie w testach niezawodności instytutu PVEL i gwarantują wysoką efektywność na poziomie 19-21%. Nasza oferta wyróżnia się, jako jedno z rozwiązań o najlepszym stosunku jakości do ceny.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl